Dom

Shenzhen Aleka Wireless Technology Co., Ltd

profil firmy
Shenzhen Aleka Technology Co., Ltd. koncentruje się na obszarach zastosowań komunikacji bezprzewodowej i IOT, integruje R & D, produkcję i marketing modułów bezprzewodowych 4G, routerów 4G mifi, urządzeń typu dongle, CPE itp., Aby zapewnić globalnym klientom bezprzewodowe urządzenia końcowe , Moduły komunikacji bezprzewodowej i rozwiązania IOT, a także usługi ODM bezprzewodowych terminali mobilnych.

Nasza firma posiada główny zespół deweloperski złożony z starszych inżynierów oprogramowania i sprzętu poprzednio w ZTE, Yulong, TCL i innych firmach, z ponad 90-procentowym personelem badawczo-rozwojowym, posiadającym ponad 8 lat doświadczenia w zakresie bezprzewodowego łączności w dziedzinie badań i rozwoju, a także mając na uwadze kluczowe technologie R & D komunikacji bezprzewodowej; Nasz zespół badawczo-rozwojowy zgromadził doświadczenie w zakresie R & D i projektowania wielu platform, w tym 2G, 3G i 4G, zapewniając jakość produktów i usługę ODM dzięki technicznej wytrzymałości.

Producent, Shenzhen Wangheng Technology Co., Ltd. z holdingami w całości, specjalizuje się w produkcji usług zmiany produktów Aleka Technology. Aleka Technology ma 8 producentów outsourcingu, co znacznie poprawia wydajność Aleki Technology. Produkty Aleka Technology dokonały przełomów na rynkach Europy, Azji Południowo-Wschodniej, Azji Południowej i innych oraz ustanowiły kanały marketingowe w wielu krajach.

Firma Aleka Technology poświęcona jest innowacjom produktowym i dokładnym usługom bazującym na pierwotnym rynku produktów i silnej technice, a tym samym umacniając istniejący rynek, rozwijając pole rynku wschodzącego i rozpowszechniając nowe technologie oraz nowe zastosowania komunikacji bezprzewodowej na całym świecie.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Shenzhen Aleka Wireless Technology Co., Ltd
1
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

Ilość pracowników : 50~100

Rok założenia : 2012

pc Export : < 10%